Świat drobnoustrojów nam niestraszny! Przyłbice ochronne MyScreenPROTECTOR

Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla każdego człowieka priorytetem i stanowi ono najwyższą wartość. Choć sytuacja związana z koronawirusem budzi niepokój, możemy jednak skutecznie ograniczyć ryzyko do minimum.

Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, uwalniając się chorego podczas kaszlu czy kichania. Pośrednio do zakażenia może dojść poprzez dotykanie powierzchni, na których wydzielina z nosa czy gardła mogła się wcześniej osadzić, dlatego tak ważna jest odpowiednia higiena dłoni oraz dodatkowe zabezpieczenia jakimi są maski czy przyłbice.

Przyłbica ochronna to solidna tarcza dla twarzy tworząca zaporę przed kontaktem ze światem zewnętrznym, w szczególności wrażliwych miejsc: oczu, nosa czy ust.

W sytuacji zagrożenia epidemicznego brakuje wszelkich środków ochrony osobistej, dlatego MyScreenPROTECTOR, mając doświadczenie w kształtowaniu foliowych arkuszy podług woli, stworzył przyłbice ochronne:

Full- Face SHIELD

Full- Face SHIELD L!TE

W całości wykonane w Polsce!

Maski wykonane są z folii PET o grubości ok. 0,4 mm. Ich wspólną cechą jest funkcjonalność oraz ergonomiczny kształt, jak i również łatwy montaż. Różnią się jedynie elementami zapięć oraz w budowie pasków. Przyłbice są lekkie, okalają całą twarz, a co najważniejsze są wielokrotnego użytku. Obydwie spełniają normy i standardy Unii Europejskiej.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, wszelkie powstające na terenie naszego zakładu towary są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych.

Nie czekaj! Ochroń siebie i swoich bliskich!

top