Smartphone zawsze czysty i higieniczny

W czasach pandemii szczególnie istotne jest przestrzeganie zasad higieny. Jeżeli nie zadbamy o bezpieczeństwo w swoim otoczeniu, ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych znacząco wzrośnie. Podstawą jest częste mycie rąk wodą z mydłem lub preparatami na bazie alkoholu. Nie mówimy jednak wyłącznie o higienie osobistej. Należy pamiętać o odkażaniu przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu, gdyż patogeny chętnie osadzają się na wszystkich powierzchniach. Jednym z największych siedlisk drobnoustrojów jest niestety… nasz telefon komórkowy.

Dlatego też dziś poświęcimy szczególną uwagę jego dezynfekcji, a co za tym idzie – bezpieczeństwu użytkownika.

 

Według szczegółowych analiz na telefonie komórkowym znajduje się pięć razy więcej bakterii i zarazków niż na desce w toalecie. Telefon jest z nami wszędzie. Dosłownie chwila nieuwagi i możemy zaprosić na ekran nieproszonych gości, z którymi styczność będziesz mieć ty i każdy, kto dotknie twojego telefonu. To takie proste! Nawet podczas rozmowy telefonicznej  na powierzchni urządzenia gromadzi się naskórek, pot oraz resztki makijażu, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez urządzenie, stwarzają idealne środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Podobnie jest w przypadku kart kredytowych, kluczy czy biżuterii, którą często używamy, a jakoś na co dzień zwyczajnie to bagatelizujemy.

 

 

W MyScreenPROTECTOR mamy sposoby, aby bronić Cię przed tym niewidzialnym zagrożeniem. Poznaj naszych nowych dzielnych wojowników: są niewielcy, ale niezwykle skuteczni.

 

PRODUKTY ANTYBAKTERYJNE W OFERCIE MyScreenPROTECTOR

 

Anti-bacteria & virus pocket cleaner

Anti-bacteria & virus travel cleaner

 

 

W naszej ofercie znajdziesz płyny antybakteryjne w spray‘u w zestawach ze ściereczką z mikrofibry do czyszczenia ekranów urządzeń mobilnych. Głównym składnikiem płynu jest alkohol izopropylowy, który zapewnia działanie antybakteryjne preparatu. Mamy na to papiery! Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy i standardy Unii Europejskiej.

 

Sterylizator UV

Do walki dołącza również Sterylizator UV – urządzenie do odkażania nie tylko smartfonów (do 7 cali), ale również zegarków tradycyjnych, biżuterii, kluczy, kart płatniczych i innych przedmiotów codziennego użytku. W zestawie znajdziesz kabel zasilający USB. Promieniowanie UV-C niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów ze skutecznością niemalże 100%.

A do tego jest bardzo prosty w obsłudze. Należy umieścić przedmioty wewnątrz urządzenia, zamknąć pokrywę, nadusić przycisk. Cały proces trwa 3 minuty, o wszystkich krokach informuje Cię sympatyczny „głos” samego sterylizatora.

 

Urządzenie nie emituje żadnych substancji chemicznych oraz posiada funkcję aromaterapii. Wystarczy wlać kilka kropel ulubionego zapachu w oznaczone miejsce wewnątrz urządzenia. Jedno jest pewne – Sterylizator UV sprawi, że Twoje ulubione gadżety zostaną w pełni higieniczne.

 

Podejmij niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Wspólnie sprostamy nowym wyzwaniom!

top